Mijn favorieten

Medewerkers

Akke van Lunen-Gorzeman
Register-Makelaar/Taxateur 


akke@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439
mob: 06-46340068

Anita Hubers
Adviseur Hypotheken


anita@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439


Cindy Kerkhoff
Regiobank Adviseur


cindy@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439

Gerdie van der Sanden
Commercieel medewerker schade
 

gerdie@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439

Gert-Jan Weijers
Directeur
 

gert-jan@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439
mob: 06-51333166

Guus van den Heuvel
Financieel administrateur 


guus@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439

Michael Kemperman
Erkend pensioen adviseur


tel: 0485-573439
michael@vanlunenadvies.nl 


Sandra Franssen
Adviseur hypotheken 



sandra@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439
mob: 06-13211127


Yvonne van de Loo
Commercieel medewerker bedrijven 



yvonne@vanlunenadvies.nl 
tel: 0485-573439

 

Charlotte van Haeren

Assistent-Makelaar

 

 

Charlotte@vanlunenadvies.nl

tel: 0485-573439